تماس با ما

سوالات مشترک

دانشگاه ها و کالج ها

تحصیل در انگلستان

خدمات

در باره ما

صفحه اصلی

 
 
 
 

 

 

 

موسسه تندیس ،نسبت به ثبت نام دانشجویان ایرانی دردوره های زبان ٣ تا ٦ ماهه زبان انگلیسی در لندن، آکسفورد، کمبریج و... جهت اخذ نمره IELTS و یا  TOEFL،اقدام می نماید.موسسه تندیس نماینده رسمی تعداد بیشماری ازکالج زبان مورد تائید British Council و سفارت انگلستان در تهران می باشد. شایان ذکراست که شرط اول جهت ورود به دانشگاههای ممتاز انگلستان وموردتائیدوزارت علوم ایران ، تکمیل دوره زبان و اخذ نمره IELTS می باشد.

 
اخذ پذيرش تحصيلي 
موسسه تندیس، يکي از موسسات اعزام دانشجوي مورد تاييد وزارت علوم، تحقيقات و فن آوري در ايران مي باشد و به علاقمندان تحصيل در انگلستان، در زمينه نحوه انتخاب مرکز آموزشي، دوره آموزشي، اخذ پذيرش تحصيلي و رواديد تحصيلي از مراکز آموزشي دبيرستاني، دانشگاهي و زبانهاي خارجي، خدمات مشاوره اي ارايه مي دهد و هماهنگي هاي لازم جهت انتقال و اسکان دانشجويان ايراني را نيز، انجام مي دهد.
 
مشاوره رواديد تحصيلي
مشاوره رواديد تحصيلي به اين معني مي باشد که هر کشور بر اساس قوانين مهاجرتي خود، به نحو ويژه اي با متقاضيان ايراني برخورد مي نمايد و موسسه تندیس سيس با در نظر گرفتن کليه شرايط سني، اقتصادي - اجتماعي و تحصيلي داوطلبان، به آنها کمک مي نمايد تا بتوانند با استفاده از حد اکثر پتانسيل هاي خود و به بهترين شکل، پرونده درخواست رواديد تحصيلي خود را در سفارتخانه مورد نظر تشکيل دهند و با حداقل خطا رواديد تحصيلي خود را، دريافت نمايند.
 
هماهنگي انتقال و اسکان
مراکز معتبر صادر کننده پذيرش تحصيلي در بسياري از کشورها، تمهيدات لازم جهت اسکان و انتقال دانشجويان خارجي را انجام مي دهند و بابت ارايه اين خدمات نيز پيشاپيش، هزينه هايي را دريافت مي نمايند و ما نيز به دليل ملاحظات رواديد، کليه هماهنگي هاي لازم جهت انتقال و اسکان دانشجويان را انجام مي دهيم. بنابراين متقاضيان علاقمند به تحصيل در خارج نبايد نگران مسئله انتقال و اسکان خود در کشور مورد نظرشان باشند و اين موارد از طريق موسسات صادرکننده پذيرش تحصيلي و يا موسسات اعزام دانشجو صورت مي گيرد.